wtorek, 20 sierpnia 2013

wakacyjna wymiana ATC

Witam wszystkich serdecznie

Mam nadzieję, że choć trochę relaksujecie się w te wakacje, korzystacie z dobrodziejstw natury - lasów, jezior, łąk i czystego powietrza. Ja właśnie wczoraj wróciłam z urlopu i spieszę z podsumowaniem wymiany ATC :)

Znam losy tylko części ATC - tych, które otrzymałam mailem. Publikuję je więc poniżej, a jeśli ktoś z Was chce jeszcze dosłać swój - czekam tusia.scrapki@gmail.com - dołożę je :)

Mam nadzieję, że wszyscy otrzymali ATCiaki od swoich wymiankowych par - nie chciałabym nikogo musieć wciągnąć na naszą tajną czarną listę :) Oczywiście nie mamy wpływu na uczciwość wszystkich osób, ale miło byłoby wiedzieć, że blog CraftArtwork gromadzi życzliwe i pozytywnie nastawione do innych osoby.

A teraz Wasze śliczne ATCiaki :)

Blue NikaJadwiga Kluczyńskama.keszCarmen
Karolina Lewczuk
Ania B.DobrosławaKaja M


Srebrnolistka


agato.artI teraz. Otrzymałam 9 zdjęć ATCiaków, a osób, biorących udział w wymianie było 9 - czy mogę poprosić o przesłanie pozostałych? I druga rzecz - niektóre osoby, które przesyłały swoje ATC, nie podpisały się swoimi nickami - dlatego powyżej pojawiają się czasem imię i pierwsza litera nazwiska, zamiast nicków. Czy zatem mogę poprosić o wskazanie paluszkiem :) który ATCiak jest czyj? W sensie naszej scrapowej rozpoznawalności? Z góry dziękuję i czekam na brakujące prace :)

Pozdrawiam
Tusia

7 komentarzy:

gosia cash pisze...

m.gotowka to Ma.kesz- Pozdrawiam:)

Tusia Lech pisze...

:) Poprawiłam :) Dzięki za szybki odzew :)

Jadwiga pisze...

Jadwiga Kluczyńska to jadwiga- sercem tworzone

Dorota Dołęga pisze...

o rany : zupełnie zapomniałam sfotografować swojego, zanim poleciał do srebrnolistki... :(

Ina pisze...

Karolina L. - Ina. Pewnie z rozpędu się nie podpisałam ;)

Ula H. pisze...

Wszystkie bardzo ciekawe :))

Carmen pisze...

Cieszę się oglądaniem prac dziewczyn.