poniedziałek, 16 lipca 2012

Rrrrrrr :D

Witajcie kreatywne głowy :)

przyszła pora na kolejną literkę do naszego Art-wizytownika:

1. Ania_s:

2. Karola:


3. Ewi:

4. Lula:

Lula i Ewi wydaje mi się, że wybrałyście znacznie większy format, niż ustalony przez nas na samym początku, prawda?
Jeżeli się mylę to zwracam honor, a jeżeli mam rację, to przypominam , że jest to zabawa z małymi formatami kart (klik). Niemniej jednak, bardzo dziękuję za Wasze prace. Serce rośnie kiedy widzi się nowe osoby podejmujące nasze wyzwania.
Jeżeli ktoś będzie chciał  podjąć się tworzenia art-wizytownika od początku, to serdecznie zapraszamy do naszego grona :D

 
A tu prace naszego spóźnionego DT:

Urtica

Martyna

Guru

Znowu bawimy się z Wami i jak to na gapy przystało, pokarzemy swoje literki S przy publikacji Waszych prac. Czekamy do 29 lipca.
Pozdrawiam serdecznie,
guru_królowa

3 komentarze:

eva pisze...

Jasne, Jasne mialo być ATC! Zrobiłam jeszcze w piatek ATC pod hasłem RANNY PTASZEK, ale nie zdązyłam umieścić w zamian za zupełnie nie mieszcecy się w konwencji "Roczek". ...Zgłoszę się na S. a co tam :-)

gurka_krolowa pisze...

ATC to podpowiedź dla Was, jaki format kart mniej więcej robimy. Maksymalnym formatem, jaki stosujemy na tym blogu, jest wymiar pocztówki. Jeżeli masz ochotę robić znacznie większe formaty, to mnie to szczerze nie przeszkadza, ale wówczas mijasz się z celem i ideą naszego bloga, którą są "Małe formy" :)

Wszystkie prace, nawet te lekko spóźnione publikujemy. Przykładem jest Karola, która w komentarzu do posta, wrzuciła swoją pracę po czasie...także jeśli masz ochotę możesz podesłać nam link do swojego "RANNEGO PTASZKA".

ABRA_ABRA pisze...

Zalegla praca na "R" :)
http://abra-art-karteczki.blogspot.ch/2012/07/zabawa-37.html